Підвищення кваліфікації «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ»

07 листопада у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка завершили програму підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ».Метою програми було вдосконалення психолого-педагогічної, комунікативної, інформаційно-комунікаційної компетентностей гаранта освітньої програми як менеджера в успішній підготовці самооцінювання та проходженні акредитаційної експертизи відповідно до сучасних вимог і викликів у галузі вищої освіти.

Учасниками програми від кафедри були Урсу Наталія Олексіївна і Кліщ Оксана Андріївна. Вітаємо учасників із отриманням сертифікатів і бажаємо успішного застосування набутих знань!

Детальніше читайте за покликанням: https://meridian.kpnu.edu.ua/…/u-k-pnu-zavershyly…/