Запрошуємо Вас до навчання та отримання фаху з спеціальності 014 Середня освіта (Образотворчого мистецтва) на нашу кафедру, де Ви зможете отримати якісну освіту і дипломи «бакалавра» та «магістра».

 

Студенти кафедри беруть активну участь у різноманітних творчих конкурсах, пленерах й виставках міського, регіонального, всеукраїнського значення, де отримують призові місця. Також, у Вас буде можливість взяти участь у цікавих і незабутніх екскурсій як в Україні, так і за її межами.

За допомогою підтримки викладачів кафедри Ви зможете опанувати різноманітні види образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, пластичної анатомії та скульптури, композиції, графіки, методики викладання образотворчого мистецтва тощо.

Навчання здійснюється за денною формою навчання за кошти державного бюджету, а також на умовах повної компенсації оплати навчання за договорами із фізичними або юридичними особами.

Склавши Зовнішнє незалежне тестування з наступних навчальних предметів

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

та отримавши всі необхідні документи по завершенню школи, Вам необхідно у визначені терміни зареєструвати електронний кабінет, подати заяву та пакет документів абітурієнта і чекати оголошення результатів вступної кампанії. 

Детальніше з правилами вступу 2021 можна ознайомитись тут

Перелік навчальних дисциплін спеціальності тут