Запрошуємо Вас до навчання та отримання фаху із спеціальності 023 Образотворчого мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація на нашій кафедрі, де Ви зможете отримати якісну освіту і дипломи «бакалавра» за освітньою програмою Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація 

Студенти кафедри беруть активну участь у різноманітних творчих конкурсах, пленерах й виставках міського, регіонального, всеукраїнського значення, де отримують призові місця. Також, у навчальних планах присутня виробнича практика, у тому числі й за кордоном. Організація цікавих і незабутніх екскурсій як в Україні, так і за її межами.

За підтримки викладачів кафедри Ви зможете опанувати різноманітні види образотворчого мистецтва, декоративно-прикладного мистецтва, пластичної анатомії та скульптури, композиції, графіки, іконографії, реставрації та копіювання творів мистецтва, тощо.

Навчання здійснюється за денною формою навчання за кошти державного бюджету, а також на умовах повної компенсації оплати навчання за договорами із фізичними або юридичними особами.

 
Детальніше з правилами вступу можна ознайомитись тут.