Архів 14.03.2024

Випускниця та гордість нашої кафедри ОДРМ та РТМ

Маленькі шедеври великих людей! Аліна Пилипей! Успішна сучасна художниця, яка живе та працює у Кракові. Працює у центрі культури Каласанс-Вєшиста та здійснює свою художню діяльність – творчий простір «Noble» – у перекладі «шляхетний»! Випускниця та гордість нашої кафедри ОДРМ та РТМ, закінчила магістратуру у Польщі. Ось, що сама Аліна написала: «Віра і Світло» виник як відповідь на страждання родин, де є люди з розумовою неповносправністю, – які часто почувають себе відкинутими від суспільства. “Віра і Світло” відкриває світові, що кожна людина має дари, якими може ділитися, є цінною, не зважаючи на свою неповносправність та слабкість.

Кожен потребує, щоб його приймали, любили і цінували.

Безмежно вдячна за те що познайомили з друзями😍
Щаслива, що мала можливість бути тут і зараз ! Посеред талановитої особливої молоді.
Вдячна за підтримку, влучне слово! За все що ви робите! Нехай добро, дароване вами людям, повертається сторицею» Робота Аліни «Кольоровий леа» написана спеціально для нашої виставки і вільна до придбання! Поспішайте, комусь може дуже пощастити! А нашій Аліні ми вдячні за підтримку, за допомогу, за любов до наших друзів і за те, що коли вона справжня – вона не має кордонів!

Наталія Мендерецька