Майстер-клас “Творчість без плагіату”

Ілля Лашко, асистент кафедри, розповідав, як творити без плагіату. Під його керівництвом студенти групи ODR1-B23 отримали важливі уроки: “Копіюй-вставляй” – не крок вперед, а крок до страшного кар’єрного фіаско.
Ілля Лашко, асистент кафедри, провів майстер-клас з теми “Творчість без плагіату”. Здобувачі I курсу спеціальностей  Середня освіта (Образотворче мистецтво)  та 023  Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація отримали унікальні навички та інсайти, щодо уникнення зазіхань на продукти власної творчості.

Ілля Лашко, асистент кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, представив майстер-клас на тему “Творчість без плагіату”. У своїй доповіді він висвітлив проблематику копіювання та плагіату в творчому процесі, акцентуючи на важливості унікальності та оригінальності в мистецькій діяльності.

Лашко розглянув поняття плагіату, привертаючи увагу аудиторії до негативних наслідків використання чужих ідей та творів без належного визнання авторства. Він розкрив механізми, які допомагають творчому особистості уникати плагіату, підкресливши важливість розвитку власного стилю та підходу до мистецтва.

Доповідач дав конкретні приклади сучасних випадків плагіату в світі мистецтва, розглянувши їхні наслідки для культурної спільноти та самого творця. Ілля Лашко надав конструктивні поради студентам щодо розвитку та підвищення рівня творчої унікальності.

Завершивши доповідь, Ілля Лашко відкрив форум для питань і обговорень, сприяючи активному взаємодії з аудиторією та поглибленню розуміння проблеми плагіату в мистецькому середовищі.

В ході свого майстер-класу “Творчість без плагіату”, Ілля Володимирович ретельно розглянув сучасні тенденції розвитку ШІ (штучного інтелекту) та ІТ-рішень, спрямованих на обробку та генерацію зображень. Використовуючи свою експертизу в цій галузі та актуальні новинки, Ілля Лашко звернув увагу студентів на важливість розуміння етичних аспектів використання цих технологій у творчій діяльності.

Майстер-клас включав в себе детальний аналіз інструментів штучного інтелекту, які використовуються в обробці та створенні зображень. Ілля розглядав приклади успішних проектів а також тих, що викликали етичні дебати в світі мистецтва.

Завершальна частина майстер-класу включала в себе практичні поради та вправи для студентів, спрямовані на те, як використовувати ШІ-технології в творчому процесі, дотримуючись принципів академічної доброчесності та унікальності творів.