Архів 11.09.2024

Зв’язок Освіти і Науки з Культурою і Мистецтвом

Традиційно на початку навчального року у рамках освітньої компоненти Вступ до спеціальності відбувається знайомство з освітньою програмою. Першими стейкхолдерами для художніх спеціальностей виступають представники музеїв. Давня співпраця з Кам’янець-Подільським державним історичним музеєм-заповідником щороку поповнюється новими учасниками і це здобувачі спеціальностей кафедри. Так складається, що в останні дні навчання теж проходять у стінах музею на відкритих Захистах кваліфікаційних робіт. Першокурсники залюбки відвідали Галерею мистецтв КПДІМЗ у Старому місті, де випускниця кафедри, а тепер завідувач художнім відділом галереї Алла Ковальчук із захопленням занурила здобувачів у світ мистецької спадщини регіону.

Читати далі