Виставка «Об’єднані мистецтвом: 20 років разом»

02 лютого 2024 року відбулося відкриття виставки «Об’єднані мистецтвом: 20 років разом», яка присвячена ювілею кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

На виставці експоновано картини з різноманітними творчими пошуками та досягненнями викладачів і студентів кафедри в площині академічного та сучасного образотворчого мистецтва.

До уваги відвідувачів представлено роботи різних років виконання, серед яких творчі авторські художні композиції, майстерні копії перлин образотворчого мистецтва найвідоміших художників минулих часів – Пітера Пауля Рубенса, Генріха Семирадського, Франса Хальса тощо. Серед видів образотворчого мистецтва репрезентовано: живопис, графіку, скульптуру, іконопис, декоративно-прикладне мистецтво, ювелірне мистецтво; серед жанрів – мистецтво портрету, натюрморту, пейзажу.

Запрошуємо поціновувачів і всіх шанувальників мистецтва до перегляду. Виставка триватиме до 14 лютого, всі охочі можуть відвідати її за адресою: вул. Соборна 29а (Виставкова зала).

Велика презентація робіт здобувачів, випускників та викладачів кафедри