Налагодження співпраці із Хмельницьким національним університетом

15.11.2023 року на кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва відбулася зустріч із колегами з кафедри технологічної та професійної освіти і декоративного мистецтва Хмельницького національного університету.Колеги завітали до нас для ознайомлення студентів із перспективами внутрішньої академічної мобільності та налагодження співпраці між навчальними закладами. Серед учасників, зокрема, була гарант спорідненої нам освітньої програми “Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво” першого (бакалаврського) рівня –  КОРНИЦЬКА ЛАРИСА АНАТОЛІЇВНА , к. пед. н., доцент, а ткаож гарант ОПП “Середня освіта. Трудове навчання та технології, інформатика” перший (бакалаврський) рівеньХРЕНОВА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІЇВНА, к. пед. н., доцент.
В межах зустрічі обмінялись відомостями про специфіку забезбечення навчання за відповідними ОПП, погодили розпочати пошук механізмів забезпечення можливостей реалізації академічної мобільності для здобувачів. Гості також мали можливість побачити результати діяльності студентів та випускників кафедри, експоновані в інтерєрах мистецького корпусу, послухати про актуальність декоративного мистецтва та шляхи досягнення успіху в галузі на прикладі творчих здобутків родини Лашко та відвідати майстерню ім. Б. М. Негоди.