РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

За ініціативи керівництва Університету започаткували традицію робити виставку, або можливо постійну виставку зі змінною експозицією від кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва   в центральному корпусі Огієнкового університету

Ректор К-ПНУ Сергі КОПИЛОВ: “Вчора відкрили виставку «Разом до перемоги», на якій було представлено творчі роботи викладачів, студентів, а також випускників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Університету Огієнка. Митців обʼєднала спільна тема- війна.
Відзначу, що творчі полотна вражають майстерністю, глибинним сенсом та колористикою. З-поміж робіт – творіння наших талановитих першокурсників!
Отож запрошую до перегляду виставки, яка експонується на 2 поверсі центрального корпусу К-ПНУ.”
Оригінальна публікація

Також про виставку писав СТУДЕНТСЬКИЙ МЕРИДІАН:

ДВІЧІ

Залишаємо можливість Віртуальних відвідин виставки