Творча зустріч студентів кафедри із Штефаном Пержаном

12 травня студенти і викладачі кафедри відвідали ювілейну виставку творів відомого буковинського ювеліра Штефана Пержана у Чернівецькому обласному художньому музеї.

Для студентів пізнавальною стала зустріч із майстром. Пан Пержан розповідав про свій творчий шлях, про здобутки і визнання, про стилі, в яких працює, про різноманітні, інколи унікальні матеріали та техніки, які використовує при створені виробів. Присутні вели бесіду про тенденції сучасного ювелірного мистецтва, цікавились як виникає і втілюється ідея твору. Загалом, мали нагоду дізнатись про специфіку концептуального ювелірства з вуст концептуаліста, роздивитись твори в деталях і почерпнути натхнення. Серед учасників – гарант ОП Образотворче мистецтво, декоратине мистецтво, реставрація Оксана КЛІЩ. Зробили висновки, яким чином маємо вдосконалювати наші освітні програми. За організацію поїздки дякуємо Сергію ЛУЦЮ, кандидату мистецтвознавства.