Секрети традиційної фотографії

23 квітня 2023 Роман Уваров провів майстер-клас із традиційної плівкової фотографії. З метою ознайомлення з технологією традиційної плівкової фотографії було залучено  Кам’янець-Подільського фотографа, що спеціалізується на портретній та пейзажній зйомці, для проведення майстер-класу, в якому брали участь студенти 2 курсу. На самому майстер класі Роман Уваров познайомив з процесом створення фотографій на старовинний чорно-білий фотоапарат. Фотограф показав процес створення та долучив охочих, до ознайомлення з процесом вибору кадру та подальшого проявлення фотознімку. Також, була можливість проявити себе в процесі створення знімків, як модель, чим зайнялися деякі студенти та викладачі. Завдяки груповій роботі, було створено декілька прекрасних знімків, що на завжди собою залишать спогади про цей день. А також надали можливість, студентам знову зв’язатися з Романом Уваровим та домовитися про створення прекрасних знімків для себе. Та поповнення колекції чорно-білих фотографій у талановитого фотографа.

Возможно, это изображение 1 человек

Нет описания.