Надання платних послуг

На кафедрі образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва здійснюється робота з аналізу, оцінки та реставрації творів мистецтва. НПП кафедри співпрацюють з представниками професійних спілок, музейних фондів та організацій, а також приватними колекціонерами. Планується проведення наукового аналізу, експертизи, оцінки та реставраційного чи консерваційного втручання у твори образотворчого й декоративно-прикладного мистецтва. Якщо ви приватна особа і маєте потребу здійснити оцінку, експертизу чи певні реставраційні роботи творів живопису на полотні, дереві, фахівці, що працюють на кафедрі допоможуть Вам. Кафедра активно співпрацює з представниками сфери мистецтва та має широкі можливості для наукових досліджень та професійного зростання студентів та викладачів.