ТВОРЧИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!»

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва

ТВОРЧИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЄКТ «УКРАЇНЦЯМИ МИ НАРОДИЛИСЯ!»

Пізнаємо досліджуючи, стверджуємося відтворюючи…

Спільно з заслуженою майстринею народної творчості, членкинею Національної спілки майстрів народного мистецтва України, членкинею Спілки дизайнерів  України – Наталією Олександрівною Свиридюк.

У межах проєкту цикл творчих зустрічей, майстер-класи, презентації, перфоменси. За результатами – круглий стіл науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти кафедри ОДПМ та РТМ.

16.09.22 – Творча зустріч у форматі інтерактивної лекції-знайомства з особистістю та творчістю майстрині

23.09.22 – Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

30.09.22 – Презентація старовинного українського народного костюма. Перфоменс з використанням елементів традиційного Полтавського жіночого строю.

Форма реєстрації

Українцями ми народилися СЕРТИФІКАТИ