Вітаємо Наталю та Іллю Лашків з переконливою перемогою у Міжнародному конкурсі «Quiltfestival North-Groningen 2021».

Кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва щиро вітає своїх колег Наталю та Іллю Лашків з переконливою перемогою у Міжнародному конкурсі «Quiltfestival North-Groningen 2021».
На зображенні може бути: текст «XXXX Noord- Groningen Quilt X× Festival XX»

Кам’янецьким митцям присуджено 1 місце. Вибір зроблений авторитетним експертним журі, призначеним Stichting Quiltfestival Noord Groningen: Голова Quiltfestival Noord-Groningen Роб Руйтенберг (Rob Ruitenberg) і мер муніципалітету Хогеланд (Hogeland) Хенк Ян Болдінг (Henk Jan Bolding).
11, 12, 13 червня 2021 року. Thema: VERWONDERING – Catch our theme: “WONDER(ING)”.
Експонована робота «Весна іде, любов несе, цвітуть сади, радіє все» виконана вручну у техніці арт квілт. Для досягнення художнього ефекту митці застосували авторську ідею вишивки текстильною соломкою. Японські мотиви зумовлені захопленням культурою і мистецтвом країни вранішнього сонця.
Наталя та Ілля Лашко – члени Асоціації квілтерів України. Вишивка соломкою українських майстрів-кам’янчан – унікальна техніка, якій немає аналогів у всьому світі. Наталя та Ілля – єдині в Україні, що опанували техніку вишивки соломкою, а Ілля є наймолодшим митцем, який нею володіє. Наталя Лашко – член Національної спілки народних майстрів України, учасниця багатьох виставок і конкурсів, де неодноразово здобувала перемогу. У картинній галереї міста діє постійна виставка творів родини Лашків, яка привертає увагу поціновувачів і відвідувачів галереї.
На зображенні може бути: 4 людини, зокрема Illyaz Lashko, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні
На зображенні може бути: текст «quitfestival.tram/wedstrijdkerk/ xoARwиe... nepeBoA4иKGoogle BxoARwиe 945)... Gmail- 3лeKTpoHH... natashalashko@ Facebook Johns Hopkins Cor... mocKиTHaR Wedstrijdkerk Kom erin! Hier ziet alle wedstrijdquilts! Het thema "Verwondering" heeft een grote variatie aan quilts opgeleverd... een feest voor ogen! Elke inzending bestaat uit foto's. Klik scherm. Veel plezier! eerste foto en rest komt vanzelf. Door op een foto te klikken wordt hij volledig Inzendingen 只 Winnaar 1e prijs Winnaar 2e prijs»
На зображенні може бути: 5 людей, зокрема Illyaz Lashko, екран та у приміщенні