День відкритих дверей

У рамках Дня відкритих дверей КПНУ імені Івана Огієнка 8.02.2020 року студентами нашої кафедри під керівництвом викладачів Н. В. Мендерецької та О. П. Якубовської був здійснений ретроспективний перфоманс “Жива картина” на основі твору художника ХІХ ст. Франца Вінтерхальтера “Імператриця Євгенія з фрейлінами” у співпраці з Студією історичного костюма Ірини Шухтуєвої. Також, до проведення заходу  і формування презентації діяльності кафедри долучилися викладачі Паур Ірина, Такіров Тімур, Бучачий Олег та Бучковський Володимир.

Учасники: неповторні студенти Шухтуєва Поліна, Андруховська Настя, Хоруженко Настя, Барановська Саша, Гира Марія, Тахтєєва Маргарита, Мазур Тамара, Рекочинська Настя та викладач кафедри Якубовська Ольга.