Зустріч із майстринею Рондою Денней

20 вересня 2019 року кафедра образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка мала унікальну нагоду запросити всіх поціновувачів сучасних декоративних технік художньої обробки текстильних матеріалів на творчу зустріч з майстринею Рондою Денней.

Ронда Денней – арт-печворк майстриня з США, міста Хьюстон, член IQA (International Quilt Association), неодноразовий учасник Міжнародних фестивалів клаптикового шиття в Хьюстоні. Твори авторки займали призові місця на багатьох міжнародних конкурсах. Ронда володіє унікальною авторською технікою: пігментне фарбування текстилю у поєднанні із стіжками.

Зустріч у форматі лекції з мультимедійною презентацією і майстер-класом стала можливою і відбулася завдяки особистому знайомству і творчій співпраці з викладачами кафедри Наталією та Іллєю Лашками, на запрошення яких художниця відвідала наше місто і люб’язно дала згоду на співпрацю з університетом.

Більше за посиланням тут.