25 травня 2019 року відбудеться чергове щомісячне творче випробовування для абітурієнтів за спеціальністю Середня освіта «Образотворче мистецтво».

К-ПНУ імені Івана Огієнка запрошує випускників шкіл на навчання за спеціальністю Середня освіта «Образотворче мистецтво».
25 травня 2019 року відбудеться чергове щомісячне творче випробовування для абітурієнтів (наступні дати проведення: 22 червня та 20 липня 2019 року).

Щоб взяти участь Вам необхідно о 10:00 годині зареєстуватись у центральному корпусі університету за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 61, приймальна комісія (перший поверх).

Із собою мати посвідчення особи (паспорт) та портфоліо (фото) власних робіт або художні роботи безпосередньо. Орієнтовний перелік робіт :

Рисунок:

1) рисунок натюрморту (графітний олівець)

2) вільна тема (графічний матеріал за вибором)

Живопис:

3) натюрморт (живописна техніка за вибором)

4) пейзаж (живописна техніка за вибором)

Композиція:

5) довільна образотворча композиція (техніка за вибором)

За підсумком оцінювання абітурієнту видається сертифікат про складання творчого заліку, який дає можливість вступу на спеціальність 014.12 Середня освіта «Образотворче мистецтво» (художник-педагог) за умови наявності сертифікатів ЗНО із української мови та літератури, історії України і вибірково із біології чи іноземної мови.

Детальну інформацію про всі спеціальності кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, сертифікати ЗНО, графік проведення щомісячних творчих випробувань а також відповіді на актуальні запитання можна дізнатися: – за телефонами:

(093) 025-10-04 (Life) ,

(098) 223-72-87 (Kyivstar) ,

(03849) 3-06-01  – приймальна комісія університету;

(068) 500-60-70, (096) 473-67-91 – куратори від кафедри; та на наших фейсбук-сторінках: