І знову досягнення!

Вітаємо Поліну Шухтуєву, студентку 2 курсу, спеціальності 014 Середня освіта(Образотворче мистецтво) із ІІ місцем та Анастасію Люлько студентку 3 курсу, спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація із ІІІ місцем у номінації “Живопис” Всеукраїнської онлайн виставки-конкурсу «Пандемія: самозахист, свідомість, самоізоляція» (27.04.2020 – 21.05.2020р.), м. Харків, ХНПУ імені Г.С.Сковороди!!! Ідея роботи Поліни за словами авторки: “Моє місто щороку навесні відвідують десятки тисяч туристів, мій сад завжди відкритий гостям, друзям-реконструкторам, моя оселя кожної весни переповнена новими історіями, різними мовами… Ця весна інша, тиха, наповнена спокоєм і сонцем. Тиша не завжди на зле, тиша часом зцілює. Самоізоляція принесла новий досвід і у наше місто, наш сад, нашу домівку. Нам всім трохи бракувало тиші…”

Анастасія ж продемонструвала авангардний підхід у триптиху “Паніка. Маска. Тапішоввін”, двп, олія.

А також, дякуємо Альоні Брижак, студентці 1 курсу, за сміливість та участь у конкурсі. Натхнення Вам, дівчата, та нових звершень!

Пусте місто. Поліна Шухтуєва

Порожній сад. Поліна Шухтуєва