Захисти магістерських робіт

Грудень багатий на події!

23 грудня 2019 року у картинній галереї відбувся прилюдний захист магістерських робіт студентів-реставраторів кафедри Образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Були представлені відреставровані картини, декоративне поліхромне різьблення та копії живописних творів. Вітаємо: Грищука Дмитра, Бучачу Маріну, Мурах Лілю, Римар Ірину, Гордієць Марію та Дмитра Афанасенка з успішним захистом!

Цього ж числа у мистецькому корпусі успішно захистились наші магістранти із спеціалізації Декоративно-прикладне мистецтво, які продемонстрували майстерність у вибраних техніках. Корній Діана, Баєва Ліза, Банар Наталя, Подлесна Таня і Бондарчук Світлана – вітаємо Вас!

24 грудня 2019 року, також,  у мистецькому корпусі представили до огляду свої роботи й магістранти денної і заочної форми навчання із спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Вітаємо, наші “зірочки”: Гайсюк Настя, Дудка Марина, Муляр Ірина!

Фото із захистів 12.2019 тут.

В добру путь!!!