Образотворче мистецтво

(Дизайнер)

Форма навчання:денна

Спеціальність «Образотворче мистецтво. Дизайн» дозволяє випускникам стати висококваліфікованими дизайнерами та викладачами образотворчого мистецтва. В останні десятиріччя люди самих різних професій почали називати себе дизайнерами. Художники-оформлювачі перетворились на графічних дизайнерів, декоратори – на дизайнерів інтер’єрів, садівники – на ландшафтних дизайнерів, перукарі – на дизайнерів зачісок.


Проте, незалежно від сфери діяльності, дизайнер – це людина, яка зробила нестандартне мислення та витончене світовідчуття своєю професією. Наша спеціальність передбачає вивчення таких дисциплін, як графічний дизайн, типографіка, дизайн поліграфічної продукції, дизайн та рекламні технології, ландшафтний дизайн та дизайн інтер’єру.


Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр (4 роки), магістр (2 роки).

 

 


 

Образотворче мистецтво*

Форма навчання:денна, заочна

на базі ОКР «молодший спеціаліст» (з 3 курсу)


Спеціальність «Образотворче мистецтво» дозволяє випускникам стати висококваліфікованим спеціалістом; викладачем образотворчого мистецтва. Спеціально обладнані аудиторії для проведення лекційних, практичних та лабораторних занять, серед них художні майстерні-студії малюнку та живопису, кабінети історії образотворчого мистецтва та методики його викладання, декоративно-ужиткового мистецтва, скульптури і пластичної анатомії, прикладної і шрифтової графіки, композиції, бібліотека спеціальної літератури.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр (4 роки), спеціаліст (1 рік), магістр (1 рік).

 


Реставрація творів мистецтва

( реставрація станкового та монументального живопису)

Форма навчання:денна

Реставрація, консервація, відновлення унікальних художніх пам’яток особливо необхідні на теренах сучасної України, де в силу об’єктивних чи суб’єктивних причин відбулася значна руйнація творів мистецтва. Саме тому підготовка кваліфікованих спеціалістів у галузі реставрації є одним з пріоритетних завдань української мистецької освіти.


У процесі навчання реставратори станкового та монументального живопису вивчають багато предметів, таких як хіміко-біологічні та фізико-оптичні методи дослідження, техніки і технології малярства, копіювання та іконографія, які в майбутньому стануть основою у процесі відновлення творів мистецтва. По закінченні навчання студенти отримують кваліфікацію – художник-реставратор станкового та монументального живопису, експерт з оцінювання творів мистецтва, викладач фахових дисциплін.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр (4 роки), магістр (2 роки)

 

 

 

 


За довідками звертатися за адресою: 32300, м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка 61 (головний корпус, приймальна комісія), тел. (03849) 3-06-01; вул. Гагаріна 47 (мистецький корпус), тел. (03849) 2-55-32, кафедра образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів мистецтва

 

Text Size
Sunday, February 17, 2019
{В начало}

We have 27 guests and no members online