Інформація кафедри мистецьких дисциплін про профорієнтаційну роботу.


Профорієнтаційна робота є завжди у полі зору мистецьких кафедр. Так ці питання з початку навчального року розглядались на засіданнях кафедри (Протокол №1 від 30.08.2010 р., № 7 від 15.02.2011 р.), на яких наголошувалось про активізацію профорієнтаційної роботи викладачів.
Так на початку навчального року для кожного викладача був розроблений графік проведення профорієнтаційної роботи , закріплено за кожним викладачем обсяг роботи з забезпечення абітурієнтів на спеціальностях напряму підготовки 0202 Мистецтво. Це зокрема:

1. Вернісаж виставки «Протиріччя поглядів» студентів 4 курсу РТМ В. Пастушака та М.Стратійчука у виставковому залі Кам’янецької фортеці – 18.10.2010 р. Запрошені викладачі й учні Хотинської художньої школи.

2. Зустріч з учасниками семінару директорів шкіл мистецтв Хмельницької області – 21.10.2010 р. Екскурсія по корпусу, відвідання виставки В. Пастушака, М. Стратійчука та творчих майстерень Б.Негоди, С. Кляпетури і Н. Лашко.

3. Спільна зустріч студентів і школярів з головою Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заступником директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Стан Таїсією Сергіївною – 22.10.2010 р.

4. Виставка «Мить прекрасного – це тільки мить» студентки 4 курсу спеціальності «Реставрація творів мистецтва» у Хмельницькому обласному художньому музеї (вул. Проскурівська 47) з 18 листопада по 1 грудня 2010 р.

5. Участь студентів художніх спеціальностей у Міжнародному експерименті на визначення рівня творчої активності молодого покоління. Експеримент здійснює Заклад спортивних ігор Академії фізичного виховання у Познані (Польща 61-553 Poznań ul. Chwiałkowskiego 38 mgr Marek Molewski tel. 693507018   JLIB_HTML_CLOAKING ) – листопад 2010 р. Учасники експерименту – студенти ВНЗ України, США, Польщі та Великобританії.

6. Розсилка інтернетом і розміщення на незалежному інформаційному сайті відомостей про художні і музичні спеціальності університету.

7. Розсилка листів з інформацією директорам шкіл Хмельницької області.

8. Заключена профорієнтаційна УГОДА з Вищим професійним училищем №25 м. Хмельницького (текст угоди підписаний ректором університету і директором училища).

9. Профорієнтаційна бесіда з випускниками школи мистецтв № 9 Кам’янця-Подільського (відп. В.І. Лашко та Н.С. Лашко).

10. Профорієнтаційна бесіда з випускниками ліцею «Антей» (відп. І.В. Березіна).

11. Профорієнтаційні бесіди з випускниками професійного коледжу декоративно-прикладного мистецтва у Кам’янці-Подільському (відп. Б.М. Негода).

12. Індивідуальна робота з підбору абітурієнтів (викладачі кафедри).

13. Підготовка аудиторій й корпусу № 3 до дня відкритих дверей (оформлення).

14. Профорієнтаційні бесіди у Національній спілці художників Чернівецької області (Н.Урсу, Б.Негода) та Хмельницької області (Ант. Штогрин).

15. Робота над сайтом кафедри (відп. І.Б. Винниченко).

16. Опубліковано профорієнтаційні статті в місцевих газетах: «Все про місто» №10 від 18.03.11р., «Фортеця» №111 від 17.03.2011 р., «Подолянин» №111 від 18.03.2011 р.

17. Профорієнтаційна робота та поширення відомостей про спеціальності за допомогою перемог викладачів та студентів на виставках.

18. 17 лютого 2011 р. в обласному центрі м. Чернівці у виставковій залі «Вернісаж», а потім 10 березня 2011 року у картинній галереї міста Кам’янця-Подільського відбулося відкриття виставки «Творчі суміші», на якій презентовано роботи студентів ІV курсу спеціальності «Реставрація творів мистецтва» Кам’янця-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, під час якої розповсюджувалася інформація про мистецькі спеціальності.

19. В Internet розміщено репортажі кореспондента Ірини Пустиннікової про спеціальності і виставки (Форум. Кам’янець-Подільський онлайн. Для перевірки:
http://info.kp.km.ua/component/option,com_fireboard/Itemid,69/func,view/catid,65/id,32315/lang,uk/#32315

20. Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка в особі ректора Завальнюка Олександра Михайловича, що діє на підставі Статуту, з одного боку, та Вище професійне училище №25  м. Хмельницького (далі — ВПУ №25 м. Хмельницького) в особі директора Гаврилюка Олега Олександровича, що діє на підставі Статуту, з іншого боку, разом іменовані — Сторони, відповідно до Законів України “Про освіу”, “Про вищу освіту”, Державної національної програми “Освіта” та з метою забезпечення рівного доступу всіх громадян до якісної вищої освіти, підтримки здібної і обдарованої молоді, забезпечення варіативності здобуття професійної освіти, зорієнтованої на її інтеграцію у соціально-економічне середовище Європи і світу та на реалізацію принципу наступності систем освіти всіх рівнів,  гнучкого врахування демографічних, соціальних, економічних змін уклали цю Угоду.  Переглянути угоду про співпрацю

 


На кафедрі успішно функціонує студія образотворчого мистецтва (курси довузівської підготовки, відп. асистент Д.В. Костюк). Кафедра бере активну участь у днях відкритих дверей (21 березня 2011 р.).

Text Size
Sunday, February 17, 2019
{В начало}

We have 16 guests and no members online