Досягнення та Нагороди

НАГОРОДИ

членів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва

та реставрації творів мистецтва

П.І.П

Науковий ступінь

Наукове звання, посада

Державні нагороди

1.

Урсу Наталія Олексіївна

доктор мистецтвознавства

професор, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва

Почесні грамоти МОН України, Хмельницької обл. ради, Кам’янець-Подільської міської ради, університету, Відмінник освіти Молдови (1987) і України (2001), Грант Міжнародної Асоціації наукових товариств (Нью-Йорк, 2005), Медаль «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» МОН України (2007), Нагрудний знак «За наукові досягнення» МОН України (2007); член нац. спілки художників України, член національної спілки краєзнавців України Командорський Хрест Міжнародного Ордену св. Станіслава (2010)

2.

Негода Борис Михайлович

професор

Заслужений художник України, член нац. спілки художників України, першій лауреат обласної премії імені В. Розвадовського, міська відзнака «Честь і шана», Почесна грамота МОН України і університету, Дипломом у номінації «Є ідея» Всеукраїнське триєнале. «ПРЕЧИСТА».  «Незабутнє», «Фрески», «Терпіння» (м. Чернівці,  2011 р.), лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка в галузі образотворчого мистецтва (2011)

3.

Захарчук-Чугай Раїса Володимирівна

доктор мистецтвознавства

професор

Почесна грамота президії НАН України, Почесна грамота МОН України, Благословенна грамота на честь Тисячоліття Хрещення Русі-України, грамота Української православної Церкви, медаль Кафедрального собору Успіня Пресвятої Богородиці (Львів), Почесна грамота НАН України

4.

Лашко Володимир Ілліч

доцент

Заслужений майстер народної творчості України, другий лауреат обласної премії ім. В. Розвадовського, Грамота Рауля Кастро (Куба) на конкурсі плакату, Почесні грамоти Хмельницьких обласної державної адміністрації і обласної ради, міської ради і мера міста, університету

5.

Паньков Віктор Георгійович

кандидат фі-зико-матема-тичних наук

доцент

Почесна грамота Хмельницької обласної державної адміністрації

6.

Березіна Інна Вікторівна

кандидат архітектури

доцент

Член національної спілки архітекторів України, Член національної спілки краєзнавців України (2008)

7.

Лашко Наталія Семенівна

магістр

асистент

Член спілки майстрів народного мистецтва України (2001),  Почесна грамота Хмельницької обласної державної адміністрації, Подяка за обласну виставку художніх виробів майстрів народного мистецтва «Зимовий вернісаж» (м. Хмельницький, 2011), Диплом

переможця IV Міжнародний З’їзд Майстрів Клаптикового Шиття «Ласкуты объединяют мир» (м. Київ, 2011), Диплом

За перемогу у бліц-конкурсі «Квіти» IV Міжнародний З’їзд Майстрів Клаптикового Шиття (м. Київ, 2011)

8.

Штогрин Андрій Михайлович

магістр

ст. викладач

Почесна грамота за жертовну працю при зведенні храму під Покровом Кирила і Методія в Лідзберку Вармінському архієпископа Перемиської архиєпархії (2005)

9.

Штогрин Антоніна Олексіївна

магістр

ст. викладач

Член національної спілки художників України (2010), Почесна грамота університету

10.

Віштаченко Вікторія Анатоліївна

магістр

асистент

Член національної спілки краєзнавців України (2008)

11.

Кляпетура Сергій Іванович

магістр

асистент

Гран-прі ІV Міжнародний симпозіум скульптури «PETRAMANIA 2011» (м. Кам’янець-Подільський, травень, 2011), Всеукраїнський пленер по виготовленню пам’ятного знака, присвяченого 70-річчю від дня народження видатного українського актора, кінорежисера, кіносценариста Івана Миколайчука (м. Чернівці, червень, 2011), Гран-прі Міжнародний фестиваль скульптури «PETRAMANIA» (м. Дрогобич, 2–14 серпня, 2011), I Всеукраїнський фестиваль Снігових скульптур «Казкова країна Буковель» - здобуття 1-го місця в номінації «Снігова скульптура: за пластичне рішення» (2012), Фестиваль снігової скульптури «Кам’янець сніжний» Місце проведення: Паркова територія Гала-готель (Кам’янець-Подільський, 2012)

12.

Качковська Наталія Броніславівна

магістр

асистент

Конкурс авторської програми, проекту серед педагогів позашкілля. Авторська програма «Ляльки в традиційному мистецтві Поділля. Створення образу» (м. Київ, 2011), Грамота за Международный детский конкурс «Золотое солнышко 2011» (м. Кам’янець-Подільський), Лист подяки на всеукраїнському конкурсі «Мій голос я віддаю на захист природи» (2008), Переможець Всеукраїнського конкурсу (2010), Переможець обласного конкурсу (2010), Грамота управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради (2011),Почесна грамота управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради (2011)

13.

Костюк Денис Володимирович

магістр

асистент

Переможець Всеукраїнського пленеру (Вінниця, 2002), Почесний диплом міністра МОН України (2008), Переможець Всеукраїнського пленеру «Молоді таланти» (Ялта, 2006), Почесна грамота прем’єр-міністра України (2006), Почесні грамоти профкому університету

14.

Підгурний Іван Станіславович

кандидат мистецтвознавства

ст. викладач

Член національний спілки краєзнавців України (2008), Почесна грамота Кам’янець-Подільської міської ради управління освіти і науки, Почесна грамота Ректорату та профкому університету

15.

Шулик Алла Григорівна

кандидат мистецтвознавства

ст. викладач

Член національної спілки краєзнавців України (2008)

16.

Білоус Тетяна Юріївна

магістр

асистент

Почесна грамота Хмельницької обласної державної адміністрації, Диплом

переможця III Міжнародний З’їзд Майстрів Клаптикового Шиття «Орнамент моєї країни» (м. Київ, 2010),  Подяка відділу культури Кам’янець-Подільської міської ради, Подяка за обласну виставку художніх виробів майстрів народного мистецтва «Зимовий вернісаж» (м. Хмельницький, 2011), Диплом управління культури, туризму і курортів Хмельницької обласної державної адміністрації у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (м. Хмельницький, 2012)

Text Size
Sunday, November 19, 2017
{В начало}

We have 42 guests and no members online