З 4 по 15 жовтня відбулася щорічна пленерна літня практика "Кам'янець-Краків" студентів нашої кафедри. За результатами перегляду практики було відібрано кращі роботи студентів для проведення виставки. Свої роботи студенти презентували кам’янчанам у виставковій залі на Соборній.

alt

Близько двадцяти авторів представили гостям, присутнім на виставці однокурсникам і колегам архітектуру та пейзажі колоритного і динамічного Кракова. Не змогли художники оминути увагою і рідне місто, що може бути цінним для туристів. Така собі подвійна екскурсія нарисованими стежками.

alt

«Етюдна майстерність - фундамент для створення справжніх повноцінних композицій, картин, який дасть змогу студенту-практиканту у подальшому творчому шляху, створювати справжні шедеври. Тому часто саме на пленерах студенти опановують свою технічність та майстерність - каже куратор поїздки студентів за кордон Ігор Винниченко. – Краків набагато динамічніший, ніж Кам’янець. Тому саме туристи не давали нам працювати, бо вже з восьмої ранку в місті було велелюдно. Через те виходили на пленер ще о п’ятій годині. Попри всі незручності, Краків – це місто, до якого хочеться повернутися. Його ідеальний архітектурний комплекс прекрасно підходить для пленерів. Хоча, думаю, ми розширюватимемо географію студентських поїздок».

alt alt

Репортаж статті взято з культурно-мистецького порталу "ХРОНІКЕР"

Сторінка виставки на FACEBOOK

Category: Виставки