У виставковій залі Кам’янця-Подільського відбулося відкриття художньої виставки родини Анісімових «Південь-Захід». Особливістю цієї виставки в тому, що тут представлені роботи двох художників, які працюють зовсім у різних техніках – графіка та живопис -  а також кожен по-своєму бачить навколишній світ, його барви та ідеї. Проте Антоніну Штогрин та Миколу Анісімова поєднує тісний духовний зв’язок, підкріплений спільною любов’ю до мистецтва та родинним корінням. Антоніна та Микола є братом і сестрою, які сьогодні живуть у різних містах – Євпаторія та Кам’янець-Подільський, але обоє плідно працюють, організовують спільні виставки. За словами пані Антоніни, у виставковій залі представлено лише незначна частина їхніх робіт, щоб виставити всі, необхідно декілька великих залів. Невдовзі така виставка відкриється в Криму.

Художники щиро подякували міській владі за те, що вона повернула митцям виставкову залу, яка вкрай необхідна міста з такими давніми мистецькими традиціями як Кам’янець.

На відкриття виставки завітало чимало представників кам’янецької богеми. Зокрема, заслужений художник України Борис Негода зауважив: «Відкриття таких виставок є справжнім святом для Кам’янця, а наше місто заслуговує на такі свята». Знаний митець також відзначив, що поки в країні незгода, художники повинні працювати ще більше, щоб своєю творчістю надихати владу на позитивні зміни, а також вселяти надію на краще у душі молоді.

«Усі твори, представлені сьогодні (хоча далеко не всі), - праця останніх двох років. Так, ми з братом різні, але нас об’єднує реалістична школа і бажання творити. Перша наша спільна виставка відбулася минулого року в Євпаторії. Тоді я привезла в гості Захід. Сьогодні ж у нас зміна полюсів, - говорить Антоніна Олексіївна. – Готуємо до виходу в світ другу тандемну виставку, презентація якої відбудеться в грудні у Сімферополі».

Фоторепортаж з відкриття виставки:

Category: Виставки
Text Size
Thursday, June 21, 2018
{В начало}

We have 34 guests and 2 members online