З 4 по 15 жовтня відбулася щорічна пленерна літня практика "Кам'янець-Краків" студентів нашої кафедри. За результатами перегляду практики було відібрано кращі роботи студентів для проведення виставки. Свої роботи студенти презентували кам’янчанам у виставковій залі на Соборній. 

Читати далі

Category: Виставки

У виставковій залі Кам’янця-Подільського відбулося відкриття художньої виставки родини Анісімових «Південь-Захід». Особливістю цієї виставки в тому, що тут представлені роботи двох художників, які працюють зовсім у різних техніках – графіка та живопис -  а також кожен по-своєму бачить навколишній світ, його барви та ідеї. Проте Антоніну Штогрин та Миколу Анісімова поєднує тісний духовний зв’язок, підкріплений спільною любов’ю до мистецтва та родинним корінням. Антоніна та Микола є братом і сестрою, які сьогодні живуть у різних містах – Євпаторія та Кам’янець-Подільський, але обоє плідно працюють, організовують спільні виставки. За словами пані Антоніни, у виставковій залі представлено лише незначна частина їхніх робіт, щоб виставити всі, необхідно декілька великих залів. Невдовзі така виставка відкриється в Криму.

Читати Далі

Category: Виставки

Historia artis est magistra vitae – історія мистецтва вчить життя. Нерідко вона повертає людину до духовних джерел, змушує кожну творчу особистість замислитися над сутністю власної екзистенції. Людство створило мистецтво як дзеркало, у котрому впродовж тисячоліть вдивляється, розглядає і вивчає себе. Без мистецтва людина втрачає відчуття життя.

Читати далі

Category: Виставки
Text Size
Monday, February 18, 2019
{В начало}

We have 28 guests and no members online